2018-01-03

Михайло Шелест привітав юних дружківчан із завершенням спортивного 2017 року

Напередодні новорічних свят провідний спортсмен школи вищої спортивної майстерності Донецької області з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер чемпіонату Європи-2017, кандидат на участь у Олімпійських іграх-2020 Михайло Шелест завітав на змагання серед вихованців ДЮСШ Дружківської міської ради.

Спочатку він привітав своїх маленьких «колег» по виду спорту – учасників дитячого відкритого обласного турніру «Новорічний даянг», який зібрав  більше 160 юнаків та дівчат 2003-2011 років народження з Дружківки, Ізюму, Мирнограду та Маріуполя. Михайло взяв участь в урочистих церемоніях підняття державного прапору України, нагородженні кращих спортсменів. Наймолодші учасники турніру отримали від Шелеста нове видання книги «Твій олімпійський путівник».

Другим заходом для Михайла Шелеста у якості почесного гостя стали змагання «Новорічні старти» серед спортсменів відділення легкої атлетики Дружківської ДЮСШ, які проходили за програмою триборства (стрибок у довжину, метання м’яча 1 кг та біг 60 м) серед трьох вікових категорій (2004-2005, 2006-2007, 2008 р.н. та молодше).

Михайло побажав юним легкоатлетам міцного здоров’я, високих результатів, підкорення нових вершин: «Завжди йдіть до своєї мети, не зупиняйтеся на півдорозі, і тоді до вас обов’язково прийде успіх!».

Переможцям змагань Шелест вручив грамоти та кубки, а наймолодшим хлопцям і дівчатам – сувеніри від Національного олімпійського комітету України та нове видання «Твій олімпійський путівник».

Поділитись