2019-12-10

Миколаївка прийняла перший відкритий обласний турнір з дзюдо «Олімпійські надії Донеччини»

6-7 грудня в місті Миколаївка на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» відбувся відкритий обласний турнір з дзюдо «Олімпійські надії Донеччини. Енергетик-2019» серед юнаків 2008-2009, 2010-2011 та 2012-2014 років народження.

Усього змагання зібрали 310 учасників із 5 областей: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської.

На урочистому відкритті юних дзюдоїстів привітали начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко, директор структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» Олександр Яшин.

Під оплески присутніх Володимир Мицик вручив посвідчення «Майстер спорту України» Олександру Степаненку зі Слов’янська, вихованцю обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, який став бронзовим призером на Кубку України серед дорослих, і побажав дітям наполегливо тренуватися, аби досягти найвищих результатів.

З метою підтримки юних спортсменів у їх прагненні до нових перемог ПАТ «Донбасенерго» передало спортивно-оздоровчому комплексу «Енергетик» у подарунок два нових татамі.

За підсумками змагань переможці та призери в кожній ваговій категорії трьох вікових груп отримали медалі від Донецької обласної федерації дзюдо, грамоти і пам’ятні призи від Відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись