2018-12-26

На боксерському турнірі в Селидовому визначились володарі призів Віктора Мірошниченка

З 18 по 22 грудня в місті Селидове відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР, срібного призера Олімпіади-1980 Віктора Мірошниченка. У змаганнях взяли участь 180 юних боксерів, яким Віктор Мірошниченко побажав наснаги, впевнено йти до своєї мети, а найсильнішим – перемоги!

19 липня 1980 року відкрились XXII літні Олімпійські ігри, переможцями або призерами яких стали вісім посланців Донецької області. Одним з них став 21-річний хлопець з міста Українськ Віктор Володимирович Мірошниченко. На рідну землю спортсмен повернувся тріумфатором, бо саме він став першим в Україні срібним олімпійським призером з боксу. На Донбасі він й досі єдиний! Також Віктор Володимирович має звання чемпіона СРСР, Європи, віце-чемпіона світу. 30 років тому  на честь цього видатного спортсмена Віктор Ремізов (на той час директор шахти «Україна» м. Українськ) організував перший Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР В.В.Мірошниченка.

Цьогоріч у традиційному змаганні взяли участь 180 боксерів з 19 міст України (Бахмут, Білозерське, Білицьке, Волноваха, Вугледар, Гірник, Дружківка, Добропілля, Красногорівка, Курахове, Запоріжжя, Мар’їнка, Мирноград, Новогродівка, Новодонецьке, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Українськ).

Учасників змагань привітав міський голова Віктор Ремізов, який побажав кожній команді високих показників. Він наголосив, що окрім старанної праці над собою та повної віддачі на тренуваннях, молодь повинна вчитися і набиратися досвіду у старших та досвідченіших спортсменів.

Срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту СРСР Віктор Мирошниченко привітав усіх боксерів і побажав досягти спортивних висот, аби прославляти своє місто і Україну на весь світ.

Продовжили привітання тренери з боксу Олександр Шостак і Віталій Нєшин. Олександр Шостак привітав віце-президента Запорізької обласної організації Федерації боксу України Руслана Щербину та відзначив двох боксерів – Олексія Боклаха та Владислава Лисковця, які нещодавно виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

Директор Регіональної федерації боксу Донецької області Павло Івахненко привітав присутніх зі спортивним святом та розповів, що 30-й турнір співпадає з 60-річчям Віктора Мирошниченка. Він побажав видатному спортсмену міцного здоров’я та вручив подарунок. Павло Івахненко подякував за плідну співпрацю Віктору Ремізову, Олександру Шостаку та Руслану Щербині.

Після офіційного відкриття турніру розпочалися боксерські двобої. Вони визначили переможців, які отримали медалі, грамоти і призи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери змагань:

1 місце – Марко Ліннік, 30 кг

1 місце – Роман Літвінов, 52 кг

1 місце – Відаді Зейнієв, 32 кг

1 місце – Станіслав Васильєв, 32 кг

1 місце – Максим Наумов, 62 кг

1 місце – Іван Євсєєнко, 30 кг

1 місце – Артем Кушнаренко, 34 кг

1 місце – Ігор Телегін, 80 кг

1 місце – Максим Морозов, 24 кг

1 місце – Кирило Пилипчатин, 26 кг

1 місце – Владислав Приходько, 28 кг

1 місце – Олександр Корюк, 47кг

1 місце – Михайло Матусов, 57кг

1 місце – Андрій Цибулько, 41 кг

1 місце – Микита Беспалько, 32 кг

1 місце – Станіслав Ятлов, 35 кг

1 місце – Кирило Бочарніков, 37 кг

1 місце – Станіслав Гуков, 32 кг

1 місце – Іван Ковальчук, 43 кг

2 місце – Ілля Неверовський, 26 кг

2 місце – Данило Скорик, 75 кг

2 місце – Олександр Шабовта, 69 кг

2 місце – Данило Євстаф’єв, 64 кг

2 місце – Максим Шамрай, 34 кг

2 місце – Олександр Дордус, 42 кг

2 місце – Ілля Кудріч, 30 кг

2 місце – Віталій Таран, 54 кг

2 місце – Назар Швець, 32 кг

2 місце – Спартак Гришко, 38 кг

2 місце – Дмитро Крохмаль, 32 кг

2 місце – Дмитро Кліменко, 50 кг

2 місце – Микола Лісовін, 41 кг

2 місце – Проскурін Тимур, 32 кг

2 місце – Максим Воробйов, 30 кг

3 місце – Микита Голод, 28 кг

3 місце – Артем Сапронов, 38 кг

3 місце – Максим Гаркушин,  34 кг

3 місце – Артем Смоляк, 35 кг

3 місце – Руслан Тараканов, 48кг

3 місце – Арман Галстян, 50кг.

Поділитись