2020-01-13

На чемпіонаті Донецької області з дзюдо у Бахмуті застосували нову комп’ютерну систему

12 січня у манежі стадіону «Металург» міста Бахмут стартував новий змагальний сезон у дзюдо. Чемпіонат Донецької області серед кадетів U18, а також U15 і U13 зібрав велику кількість учасників (291), тому сутички тривали одночасно на чотирьох татамі. Для хлопців і дівчат старшої вікової категорії це змагання є відбором на чемпіонат України, який відбудеться 29-31 січня у Львові.

На відкритті змагань учасників привітали: директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора; президент Федерації дзюдо Донецької області Дмитро Ігнатенко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Організатори чемпіонату застосували нову комп’ютерну систему «judoshiai», використання якої дозволяє легше орієнтуватися у послідовності виступів спортсменів, номеру килимів, кольору кімоно, а також прискорити проведення змагань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Командний залік серед спортсменів 2003-2005 р.н.:

1 місце – м. Бахмут,

2 місце – м. Слов’янськ,

3 місце – Бахмутський район.

Командний залік серед спортсменів 2006-2007 р.н.:

1 місце – м. Мирноград,

2 місце – Нікольський район,

3 місце – м. Лиман.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Командний залік серед спортсменів 2008-2009 р.н.:

1 місце – Бахмутський район,

2 місце – м. Добропілля,

3 місце – Нікольський район,

3 місце – м. Маріуполь.

Загальнокомандний залік:

1 місце – м. Бахмут,

2 місце – Нікольський район,

3 місце – м. Лиман.

Медалі і грамоти переможцям і призерам вручили: бронзова призерка I Юнацьких Олімпійських ігор-2010, переможниця і призерка чемпіонатів і Кубків України Ксенія Дарчук; виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора; суддя змагань, тренер-викладач Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Даніїл Мільошкін.

 

Поділитись