2018-02-25

На чемпіонаті країни з голболу команда Донеччини здобула перепустку в Кубок України

16-22 лютого у Полтаві, на базі СК «Локомотив», відбувся чемпіонат України з голболу серед спортсменів з вадами зору. Чемпіонат зібрав 10 чоловічих команд (60 спортсменів) з дев’яти областей України.

Відкрила змагання президент Спортивної федерації незрячих України Любов Жильцова. Донецьку область представляли команда у складі: Станіслав Іванчиков і  Богдан Пересічний (Слов’янськ), Сергій Татаркін (Костянтинівка), Андрій Катунін, Павло Горбатенко,  Ілля Малюк (Бахмут) і тренери Костянтин Шевченко, Ілля Рева.

За результатами змагань збірна Донеччини посіла шосте місце і виборола право взяти участь у Кубку України з голболу, який відбудеться восени 2018 року.