2017-12-04

На чемпіонаті області з настільного тенісу серед дітей-сиріт перемогли вихованці Святогірської ЗОШ

1 грудня на території загальноосвітньої школи-інтернату № 1 міста Слов’янськ відбувся чемпіонат Донецької області з настільного тенісу серед дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

У змаганнях взяли участь представники міст Святогірськ, Костянтинівка, Дружківка, Добропілля, Слов’янськ, Бахмут. Усього – 10 команд, до складу яких входили діти трьох вікових категорій: 2001-2002, 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

За підсумками чемпіонату третє місце посіла загальноосвітня школа-інтернат міста Бахмут, друге – господарі, команда загальноосвітньої школи-інтернату міста Слов’янськ. А тріумфували в нелегкій боротьбі вихованці Святогірської загальноосвітньої школи.

Команди-переможці отримали кубки і грамоти від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Безпосереднім організатором змагань виступила обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.

Поділитись