2023-11-22

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби Олександр Чернецький здобув «бронзу»

17-19 листопада в місті Полтава відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих, що зібрав 145 учасників із 16 областей та столиці держави.

Почесними гостями на відкритті змагань стали представники влади та спортивної спільноти. Зокрема, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, президент Федерації греко-римської боротьби Олег Сазонов, президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко, чемпіон Олімпійських ігор-2020 Жан Беленюк, начальники Полтавської, Рівненської та Дніпропетровської обласних військових адміністрацій Філіп Пронін, Віталій Коваль і Сергій Лисак, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Від Донеччини на чемпіонаті України виступили шість борців Школи вищої спортивної майстерності регіону.

У ваговій категорії 130 кг бронзовим призером став представник Маріуполя Олександр Чернецький. У першій сутичці він поступився майбутньому переможцю – Михайлу Вишнивецькому (Харківська область), а далі у втішній сітці був сильнішим за Андрія Кравчука з Вінниччини та Андрія Вознюка з Київщини.

У категорії 60 кг четверте місце посів представник Краматорська Дамир Левченко, п’ятим став Марко Волошин зі Слов’янська.

На п’ятому місці завершив змагання і Владислав Євтушенко з Краматорська, який у ваговій категорії 72 кг двічі переміг та двічі поступився.

Ще два краматорських борці Владислав Луб та Іван Дубровін, на жаль, травмувалися в перших своїх сутичках на чемпіонаті.