2020-09-07

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток спортсмени Донеччини здобули 9 медалей

З 2 по 5 вересня в палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2003-2004 років народження.

Спортсменкам Донецької області вдалося гідно підтримати переможну естафету від юніорок у Львові, також посівши 1 командне місце в заліку серед всіх регіонів країни.

У активі наших борчинь, які є ученицями комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» (місто Бахмут), виявилося 4 золоті, 1 срібна та 3 бронзові нагороди:

– у ваговій категорії 40 кг кращою стала Віолетта Семчова;

– у ваговій категорії 46 кг перше місце посіла Аїда Керимова, друге – Софія Леппа;

– у ваговій категорії 49 кг на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Анастасія Кудрявцева та Анастасія Задворна;

– у ваговій категорії 61 кг «золото» здобула Катерина Шалікова, «бронзу» – Галина Олексіївська.

– у ваговій категорії 69 кг перемогу святкувала Євгенія Сєдих.

За підсумками змагань серед кадетів нагороду найвищого ґатунку виборов спортсмен зі Слов’янська Кирило Шарапов, який у фіналі переміг досвідченого представника Львівської області Сергія Костишина.

Відзначимо, що новоспечені чемпіонки України серед кадеток Аїда Керимова та Євгенія Сєдих є спортсменами-інструкторами Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік.