2017-09-11

На Донеччині пройшла зустріч керівництва області з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями спортивної сфери

9 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Краматорську пройшла зустріч керівництва Донецької облдержадміністрації з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями галузі.

У привітальному слові заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський висловив подяку всім, хто робить внесок у зміцнення спортивного іміджу регіону та України.

– Ми зібралися привітати найкращих спортсменів Донеччини, які своїми спортивними досягненнями черговий раз дають нам можливість пишатися кожним містечком нашої області, пишатися нашою державою. Я хотів би подякувати тренерам, нашим учасникам Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх ігор – ваш приклад є надзвичайно важливим для виховання молоді, нашого майбутнього. Своєю силою духу, волею, жагою до перемоги ви надихаєте всіх нас, щоб кожен у своєму напрямку робив щось цінне на благо України, – сказав Віктор Ремський.

Також він підкреслив, що в ході реалізації в регіоні інфраструктурних проектів спорту приділяється значна увагу. Будуються нові спортмайданчики, у нових опорних школах відкриваються спортзали, де влаштовуватимуться місцеві локації для розвитку різних видів спорту. З метою забезпечення необхідних тренувальних умов для провідних спортсменів в Донецькій області планується створення власної олімпійської бази.

Після привітальних слів Віктор Ремський вручив почесні грамоти, подяки Донецької обласної державної адміністрації, грамоти управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, плакетки кращим спортсменам і тренерам Донеччини з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед інвалідів за підсумками червня, липня і серпня поточного року, сертифікати на виплату одноразової грошової винагороди за успішні виступи на Дефлімпійських та Всесвітніх іграх 2017 року.

Так, розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 943 «Про виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Донецької області» затверджені та здійснені виплати одноразових грошових винагород на загальну суму 1207 тис. грн.

За результатами виступів на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх сума винагород становить 967 тис. грн. Нагороди отримали 4 спортсмени: Євген Нехаєв, бронзовий призер змагань з дзюдо – 110000 грн., Марина Погорелова, переможниця і бронзова призерка змагань з дзюдо – 283000 грн., Римма Філімошкіна, срібна призерка змагань з легкої атлетики – 160000 грн., Олександр Кузнецов, бронзовий призер змагань з баскетболу – 110000 грн., а також 3 тренери: Наталя Василенко (тренер Римми Філімошкіної) – 80000 грн., Віталія Врублєвська (тренер Марини Погорелової та Євгена Нехаєва) – 196500 грн., Валерій Гірін (перший тренер Олександра Кузнецова) – 27500 грн.

За результатами виступів на Х Всесвітніх іграх загальна сума винагород становить 240 тис. грн. Нагороди отримали переможець змагань з пауерліфтингу Олексій Рокочий – 120000 грн. та його тренери Іван Збандут і Євген Рокочий – по 60000 грн.

Поділитись