2018-04-23

На Донеччині триває місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота»

З 1 по 30 квітня за щорічною традицією, яка триває з 2007 року, у містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Донецької області проводяться заходи в рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

Цілями місячника є підготовка спортивної бази до весняно-літнього періоду, благоустрій спортмайданчиків. Особлива увага приділяється технічному стану спортивних споруд – у разі виявлення недоліків проводяться відповідні ремонтні роботи.

У рамках місячника впорядковуються спортивні майданчики за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, які знаходяться на балансі навчальних закладів. Участь у заході беруть різні верстви населення, органи місцевої влади і місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації усіх форм власності, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Залучаються кошти місцевих бюджетів та позабюджетні кошти.

Координацію заходів з організації місячника на Донеччині здійснюють департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», безпосередньо на місцях – структурні підрозділи з питань фізичної культури та спорту виконкомів міських рад, районних державних адміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад спільно з міськими і районними центрами «Спорт для всіх».

Протягом третього тижня – з 16 по 22 квітня поточного року – до місячника активно долучилися в містах Бахмут, Костянтинівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, а також Костянтинівському та Олександрівському районах. За даними Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за цей місяць приведено до ладу вже понад 180 спортивних споруд та майданчиків.

Запрошуємо долучитися до місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» всіх, хто небайдужий до здорового способу життя і рухової активності! Власними руками ми створюємо для себе умови для щоденних занять фізичною культурою та спортом!

Поділитись