2019-06-19

На ІІ Європейських іграх Донецьку область представлятимуть 8 спортсменів

З 21 по 30 червня в Мінську (Республіка Білорусь) відбудуться престижні міжнародні змагання – ІІ Європейські ігри, де звання кращих виборюватимуть понад 4000 атлетів із 50 країн.

Збірну команду України представлятимуть 198 спортсменів, які виступлять у всіх 15-ти видах спорту (22 дисципліни, окрім аеробіки). Відзначимо, що змагання в 8 видах спорту стануть кваліфікаційними на XXXII Літні Олімпійські ігри 2020 року в Токіо. Турніри з боксу та дзюдо пройдуть у ранзі чемпіонатів Європи.

Представництво на ІІ Європейських іграх від Донецької області складе 8 спортсменів з 6 видів спорту: боротьба вільна – Олександр Хоцянівський, боротьба самбо – Дмитро Стеценко, велосипедний спорт (трек) – Володимир Джус, легка атлетика – Аліна Логвиненко, Олексій Поздянков, Сергій Смелик, стрільба кульова – Юрій Сухоруков, теніс настільний – Коу Лей.

* ЧУ – чемпіонат України, КУ – Кубок України, ЧС – чемпіонат світу, ЧЄ – чемпіонат Європи, МТ – міжнародний турнір

Вболівати за Україну та стежити за перипетіями Ігор любителі спорту матимуть змогу в прямому ефірі на своїх телеекранах. Ексклюзивне право на трансляцію Мінська-2019 здобула група компаній Inter Media Group – телеканали «Інтер» та НТН (усього заплановано 52 трансляції).

Нагадаємо, Європейські ігри започатковано в 2015 році. Змагання проводяться раз на 4 роки, за рік до проведення Олімпійських ігор. На Перших Європейських іграх у 2015 році в Баку (Азербайджан) збірна України здобула 46 медалей (8 золотих, 14 срібних, 24 бронзових) та посіла 8 місце в загальнокомандному заліку, а в активі представників Донецької області було 8 нагород: 1 золота – Аліна Махиня (боротьба вільна), 1 срібна – Ігор Радівілов (гімнастика спортивна, командні змагання), 6 бронзових – Єлизавета Яхно, Аліна Шинкаренко і Вероніка Гришко (синхронне плавання, у «дуеті», змаганнях команд і довільній програмі), Яків Хаммо (дзюдо, у особистих змаганнях вагової категорії понад 100 кг та в чоловічому командному турнірі), Коу Лей (настільний теніс, особисті змагання).