2017-10-23

На Кубку Донецької області з черліденгу переміг Покровськ

21 жовтня у Білицькому відбулись змагання відкритого Кубка області з черліденгу. У ньому взяли участь понад сотні черлідерів із п’яти міст Донеччини – Покровська, Дружківки, Краматорська, Родинського та Білицького, а також гості з міста Дніпро.

Варто нагадати, що Міжнародний олімпійський комітет вже попередньо визнав черліденг олімпійським видом спорту.

На змагання завітали почесні гості: начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, міський голова Добропільської міської ради Андрій Аксьонов, міський голова Білицької міської ради Олександр Заварзін, а також начальник відділу з фізичної культури і спорту Добропільської міської ради Лариса Грибаускас.

За Кубок області черлідери змагалися у багатьох видах програми:  чер-данс-фрістайл команда (пом-пон), чер-данс фрістайл квартет, чер-данс-фрістайл дует (пом-пон), чер-данс-фрістайл соло (пом-пон), чер-команда, чер-мікст-команда, чер-індивідуальний виступ, групові станти, парні станти, чер-данс джаз команда, чер-данс джаз квартет, чер-данс джаз дует, чер-данс джаз соло; чер-данс хіп-хоп команда; чер-данс хіп-хоп квартет; чер-данс хіп-хоп дует та чер-данс хіп-хоп соло.

За підсумками змагань переможцем у командному заліку став Покровськ. Друге місце посіли господарі змагань – Білицьке, а третє – Родинське. Решту  місць розподілили між собою відповідно Дніпро, Дружківка та Краматорськ.

Додамо, на цих змаганнях відібрано найкращих для участі в Кубку України з черліденгу, який відбудеться 24-26 листопада в Харкові.

Поділитись