2018-12-28

На Кубку Донецької області з легкої атлетики Олена Радюк встановила рекорд манежу

28 грудня в місті Бахмут, у легкоатлетичному манежі СК «Металург», відбулось останнє легкоатлетичне змагання 2018 року – Кубок Донецької області, який зібрав понад півтори сотні спортсменів з різних куточків Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей.

Відкрили змагання президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис, головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда.

На відкритті змагань вшанували пам’ять Станіслава Асоскова, заслуженого працівника фізичної культури та спорту, суддю національної категорії, тренера, який зробив великий внесок у розвиток легкої атлетики у нашому регіоні.

У бігу на дистанції 60 м перемогу здобула Євгенія Коновалова з часом 7,5 с, друге місце з таким же часом посіла Кристина Юрчук. У штовханні ядра масою 4 кг з результатом 12 м 38 см перемогла Ганна Нелепа. Найкращою з бігу на 600 м стала Ольга Дибка (1.38,4 хв.). Перемогу зі стрибків з жердиною серед жінок з результатом 3 м 90 см здобула Юлія Максименко, спортсменка з Дніпра.

На дистанції 300 м з результатом 40,9 с перемогла Олена Радюк з новим  рекордом манежу!

У бігу на 60 м переміг Кирило Приходько з результатом 6,7 с. Найкращим у стрибках з жердиною, подолавши планку на висоті 5 м, став Артур Бортніков з Дніпропетровщини. Гарний час на дистанції 3000 м продемонстрував Артем Піддубний – 9.03,3. У штовханні ядра переміг Микита Кадацький з результатом 15 м 04 см. На дистанції 1000 м переміг Микола Овсянников з часом 2.43,2 хв.

Напруженим видався фінал зі стрибків у висоту. Одразу двоє спортсменів –  Роман Кузьмінов та Єгор Семенов – продемонстрували однаковий результат (2,00 м). За кінцевим результатом перестрибування перемогу здобув Роман Кузьмінов, подолавши планку, встановлену на висоті 2 м 03 см, а Єгор Семенов став другим з результатом 2,00 м.

Командні підсумки: 1 місце – м. Бахмут (220 очок), 2 місце – м. Костянтинівка (121 очко), 3 місце – м. Дружківка (77 очок).