2019-05-26

На льодовій арені в Дружківці урочисто і святково закрили сезон-2018/2019 для хокеїстів і фігуристів

21 травня в місті Дружківка, на льодовій арені «Альтаїр», відбулось спортивне свято – урочисте закриття сезону-2018/2019 для вихованців ДЮСШ ХК «Донбас».

Основний склад команди і вихованці клубної дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Донбас» продуктивно провели цей спортивний рік і заслужили яскравого завершення сезону.

ХК «Донбас» – це велика спортивна сім’я, тому свята відзначають, як і годиться, всі разом. За кілька годин до початку заходу вихованці клубної школи, їх мами, тата, бабусі, дідусі, брати і сестри почали збиратися на «Альтаїрі». Для дітей і дорослих була підготовлена ​​велика розважальна програма, тому ніхто не нудьгував.

Урочиста церемонія закриття сезону розпочалась масової хореографічною постановкою у виконанні вихованців відділення фігурного катання ДЮСШ ХК «Донбас».

Сольним виступом числених гостей «Альтаїру» порадував Валерій Карасьов. Юний фігурист повторив танець знаменитого спортсмена Ігоря Бобріна «Ковбой, що спить».

Потім на арені пройшов парад чемпіонів – усі команди клубної школи вийшли на лід зі здобутими в сезоні-2018/2019 медалями та кубками. Гості «Альтаїру» гучними оплесками вітали кожну з команд школи донеччан. Гучні овації заслужили фігуристи ДЮСШ ХК «Донбас», які провели сезон на високому рівні і поповнили клубну скарбничку медалей нагородами найвищих проб.

З вітальним словом та привітаннями з проведенням успішного сезону звернувся до юних спортсменів і всіх гостей «Альтаїру» генеральний директор ХК «Донбас» Федір Іллєнко, директор клубної школи Леонід Гладченко, старші тренери відділень хокею і фігурного катання Артем Бондарєв і Наталія Гордєєва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Вітаю вас з великим спортивним святом – закінченням сезону-2018/2019, – звернувся до присутніх генеральний директор ХК «Донбас» Федір Ільєнко. – Від імені тренерського штабу, юних спортсменів, батьків вихованців школи висловлюю подяку нашому президенту клубу Борису Колеснікову за великий внесок в розвиток зимових видів спорту в Україні.

Хочу подякувати батькам наших спортсменів за ті зусилля, витримку і терпіння, які вони докладають, виховуючи юних чемпіонів. Окрема подяка тим сім’ям, які разом з «Донбасом» з самого першого дня роботи клубної школи і тим, які приєдналися зовсім нещодавно. Вже сьогодні ми бачимо результати нашої роботи – це наші нагороди і кубки, але найголовніше – це посмішки на обличчях наших вихованців.

З кожним роком ми стаємо ближче до нашої головної мети – щоб саме наші вихованці поповнили ряди нашої першої команди, юніорської, молодіжної та національної збірних нашої країни. Ми йдемо правильним шляхом!», – підсумував Федір Ільєнко.

Попереду хлопців чекала велика конкурсна програма і, звичайно ж, катання на льоду. Усі присутні з великим задоволенням робили фото та селфі в фотозоні, грали в настільний хокей, брали участь в конкурсах малюнків на асфальті та завдяки аквагриму перетворювалися в різних казкових персонажів.

Попереду на вихованців клубної школи очікує сонячне літо, відпочинок і, звичайно ж, підготовка до нового сезону.

 

 

 

 

 

Довідка. Дитячо-юнацька спортивна школа ХК «Донбас» є найчисленнішою в Україні. Більше 1 100 дітей займаються хокеєм і фігурним катанням на базі льодової арени «Альтаїр» в Дружківці. Діти з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки, Слов’янська, Торецькf, Бахмута, Покровська, Мірнограда та інших населених пунктів навчаються на «Альтаїрі». Заняття проходять на безкоштовній основі. Набір в клубну школу «Донбасу» триває.

Поділитись