2018-12-23

На меморіалі Олександра Первія в Добропіллі перемогла команда важкоатлетів Білозерського

З 14 по 15 грудня у спортивній залі Палацу спорта міста Добропілля відбувся  Регіональний турнір з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 та до 13 років, присвячений пам’яті срібного призера Олімпіади-1980 Олександра Первія.

За звання кращих змагалися 110 юних важкоатлетів з 8 міст: Краматорська, Вугледару, Лиману, Білозерського, Дружківки, Волновахи, Барвінкового, Добропілля. Перемогла команда міста Білозерського, друге загальнокомандне місце посіли спортсмени Вугледару, третє місце у команди Лиману.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик нагородив кращу команду перехідним кубком, а чемпіони та призери отримали статуетки, грамоти і медалі від першого заступника Добропільського міського голови Олексія Кормільцева та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталія Кличова.