2022-06-02

На молодіжному Кубку Європи зі скелелазіння Ксенія Горєлова виграла змагання у швидкості, Анастасія Кобець – шоста в трудності

27-29 травня в австрійському Імсті відбувся Кубок Європи зі скелелазіння серед юніорів та молоді, де від Донецької області в складі збірної команди України виступили представниці міста Краматорськ.

П’ятнадцятирічна Ксенія Горєлова в молодіжній віковій групі «В» стала переможницею змагань у дисципліні «швидкість». Кваліфікацію серед 15 спортсменок Ксенія пройшла з результатом 9.36 секунд, а у фіналі її час 9.12 секунд виявився кращим, ніж у семи суперниць із Німеччини, Італії та Польщі.

Однолітка Горєлової Анастасія Кобець гідно проявила себе в дисципліні «трудність» у молодіжній групі «А». У кваліфікації за підсумками двох раундів вона набрала 8.94 балів, що дозволило увійти в топ-10 з-поміж 52 учасниць. А у фіналі серед представниць Словенії, Італії, Швейцарії, Австрії, Франції, Іспанії та Німеччини Анастасія посіла 6 місце з результатом 56 очок.

16-річна Аліна Безсонова за підсумками змагань вікової групи «А» у швидкості опинилася на 11-й сходинці з часом 11.72 с.

Відзначимо, що найближчим важливим випробуванням для українських скелелазів стане молодіжний чемпіонат Європи, що відбудеться в німецькому Аугсбурзі з 8 по 10 липня.