2018-11-30

На Олімпійський урок у Миколаївку завітали зірки українського спорту

29 листопада в місті Миколаївка на базі сучасного спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» відбувся «Олімпійський урок» за участю видатних спортсменів України – переможців, призерів та учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Ініціатором та організатором заходу виступила громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області».

На спортивне свято завітали почесні гості: голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, голова Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади Олена Цикунова, директор структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» Олександр Яшин, директор Слов’янської ТЕС Валерій Черепій, голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов, заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області, дворазовий чемпіон Європи з боксу Давід Табатадзе, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігор Нестеренко, директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, начальник Краматорського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Василь Поштак.

Майстер-класи, автографи, пам’ятні фотографії та незабутні емоції під час живого спілкування юним спортсменам і школярам подарували зірки українського спорту: бронзовий призер Олімпійських ігор 2000 року з боксу, семиразовий чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA Володимир Сидоренко, чемпіон світу з боксу серед професіоналів у першій напівсередній вазі за версією WBC Віктор Постол, учасниця Олімпійських ігор 2004 та 2008 років з легкої атлетики, чемпіонка Європи, переможниця Всесвітньої універсіади, Кубку Європи Антоніна Єфремова, срібний призер Олімпійських ігор 2004 року, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року з дзюдо Роман Гонтюк, неодноразовий призер чемпіонатів світу з важкої атлетики, учасник Олімпійських ігор 2000 та 2008 років Артем Удачин, чемпіон світу та Європи з самбо Владислав Руднєв, п’ятиразовий чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонатів світу, учасник Олімпійських ігор 2000 та 2004 років з вільної боротьби Олександр Захарук.

«Сьогоднішнє свято – для юних спортсменів, щоб вони продемонстрували свою майстерність та вміння. Також це свято для школярів Миколаївської громади – сподіваюсь, багато хто після заходу піде до спортивних гуртків, почне займатися спортом. Шановні діти, зараз ви маєте гарну можливість поспілкуватися з провідними спортсменами, які досягли серйозних висот на міжнародній арені – упевнений, вони залюбки поділяться своїм досвідом, знаннями. Ви маєте пам’ятати, що досягти міжнародних вершин нашим чемпіонам допомогли наполегливі тренування, дотримання здорового способу життя.

Хочу подякувати керівництву ПАТ «Донбасенерго», Слов’янської ТЕС і особисто Едуарду Миколайовичу Бондаренку за сучасний спортивний комплекс «Енергетик», де діти Миколаївки можуть у комфортних умовах займатися багатьма видами спорту. Дякую всім нашим спонсорам, які крокують в одному напрямку із завданнями Відділення НОК України в Донецькій області – підтримувати спортсменів, організовувати змагання, популяризувати олімпійські та неолімпійські види спорту», – сказав у привітальному слові Віктор Ремський.

Декілька порад і настанов для хлопців і дівчат дали видатні українські атлети.

Антоніна Єфремова: «Наголошу на відомій істині – спортсменами-чемпіонами не народжуються, ними стають. Нічого не бійтеся, працюйте, прагніть нового і все у вас вийде».

Віктор Постол: «Коли я прийшов у бокс, у мене була мета – стати олімпійським чемпіоном, і вона допомогла мені досягти звання чемпіона світу. У кожного з вас, юних спортсменів, також мають бути найвищі цілі, і я бажаю їх досягти».

Владислав Руднєв: «Спорт – це, у більшій мірі, праця, наполеглива праця, і в значно меншій мірі це талант. Оберіть свій вид спорту і пам’ятайте, що все у ваших руках!».

Почалося спортивне свято з динамічної руханки, яку для юних спортсменів провела стипендіатка Відділення НОК України в Донецькій області, майстер спорту України з дзюдо, переможниця Кубків Європи серед кадетів і юніорів Катерина Сировацька.

На території спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» були організовані локації, де всі бажаючі могли ознайомитися з цілою низкою видів спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, гімнастика спортивна, дзюдо, карате JKS, кікбоксинг, легка атлетика, рукопашний бій, самбо. У басейні свою вміння продемонстрували діти, які зовсім нещодавно почали заняття під керівництвом заслуженого тренера України з синхронного плавання Ірини Гребеннікової.

Учасники показових виступів, представники Миколаївки, Краматорська, Слов’янська та Торецька, отримали 180 подарункових наборів: поліграфічну продукцію, солодощі від Відділення НОК України в Донецькій області та фітнес-трекери від ПАТ «Донбасенерго».

Наборами художньої та навчальної літератури організатори заохотили учнів шести шкіл Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, які завітали на спортивне свято: Миколаївські заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1, № 2, № 3, № 4, Рай-Олександрівський заклад І-ІІІ ступенів та Малинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Більше світлин з заходу дивіться на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/nocdnua/ (фотоальбом – за посиланням).

Поділитись