2020-08-03

На турнірі у Кураховому перемогли футболісти Добропілля

31 липня у місті Курахове, на спортивному майданчику зі штучним покриттям Курахівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, пройшов відкритий турнір з міні-футболу, другий після карантину, пов’язаного з COVID-19.

Організатором змагань виступив Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Курахівської міської ради. Турнір проведено в рамках обласних змагань з футболу серед дворових команд «Футбол у кожен двір України» та присвячений Міжнародному Дню дружби. Привітав учасників змагань Курахівський міський голова Роман Падун.

У змаганнях взяли участь по три команди хлопчиків та дівчат 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н. та молодші: дві команди КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» м. Курахове, дві команди Мар’їнської ДЮСШ, дві команди з міста Добропілля.

Гра була цікавою і дійсно проходила у дружній атмосфері, але й на цей раз перемогу здобули гості турніру. Перші місця посіли команди з міста Добропілля, другі місця – команди КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» м. Курахове, треті місця – команди Мар’їнської ДЮСШ.

Команди нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Поділитись