2020-01-13

На відкритий чемпіонат Донецької області в Бахмуті завітали легкоатлети Луганщини і Одещини

10 та 11 січня у манежі СК «Металург» міста Бахмут пройшов основний юнацький регіональний старт – відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005 років народження.

Ці змагання зібрали близько двохсот спортсменів з 19 команд Донецької, Луганської та Одеської областей. Зокрема команди ДВУОР ім. С.Бубки, КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮКФП №2 м. Краматорськ, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КДЮСШ №2 м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Мирноград, ДЮСШ м. Костянтинівка, ДЮСШ м. Торецьк , ОКДЮСШ «Колос», ЛОЛІФКС, ДЮСШ м. Слов’янськ, м. Рубіжне, ОСДЮШОР «Динамо» Одеської області та інші.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкрили змагання головний тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ігор Скирда, заслужений тренер України Володимир Мартинюк. У вітальному слові Тетяна Серорез наголосила, що це змагання є відбірковим на чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше, що пройде у місті Суми 27-29 січня.

Перемогу у штовханні ядра вагою 3 кг серед дівчат 2003-2004 р.н. з новим рекордом манежу СК «Металург» – 15 м 10 см – здобула Марія Ларіна (ДВУОР ім. С.Бубки, ДЮСШ м. Торецьк, тренери І.Романенко, О.Семенов, О.Семенова).

У стрибках у довжину серед дівчат молодшої категорії перемогла Настасія Зозуля (КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, тренер В.Мартинюк) з результатом 5м 41 см. Дарина Степаненко (МДЮСШ м. Лисичанськ, тренер В.Ляшенко) з результатом 7,7 сек. стала першої з бігу на 60 м серед дівчат 2005 р.н та молодше. Марія Бандюкова (ДЮКФП №2 м.Краматорськ, тренер Т.Ольхова) здобула «золото» на дистанції 200 м з результатом 27,4 сек.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед дівчат старшої вікової категорії Альбіна Куракулова (м. Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда», тренер Н.Антипенко) була найкращою з бігу 60 м з/б – 8,8 сек. Дві перемоги здобула Еліна Пристинська (ДВУОР ім. С.Бубки, м. Краматорськ, тренери Т.Ольхова, О.Кривошанов) – з бігу на 60 м з результатом 7,7 сек., а також з бігу на 200 м з результатом 26,2 сек.

Серед юнаків молодшої категорії Михайло Захожий (КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, тренер О.Захожий) переміг у стрибках у висоту з результатом 1 м 75 см. Ігор Дрозд (ДВУОР ім. С.Бубки, м. Маріуполь, тренери В.Юхно, О.Захожий, Д.Захожий) став найкращим серед юнаків старшої категорії з бігу 60 м з/б – 8,3 сек., а також переміг у стрибках у висоту з результатом 1 м 93 см. Владислав Резун (ОКДЮСШ «Україна», м. Маріуполь, тренер К.Гримзін) став найкращим з бігу на 60 м, показавши час 6,9 сек., а також на дистанції 200 м з часом – 23,7 сек.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі результати змагань – за посиланням.

Поділитись