2017-11-16

На відкритому Кубку України дзюдоїсти Донеччини вибороли 5 медалей та 3 командне місце

14-15 листопада в Сумах проходив відкритий Кубок України з дзюдо, де в змаганнях серед жінок тріумфували представниці Донецької області.

За підсумками боротьби в активі наших дзюдоїсток виявилося 5 медалей – 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзова.

У ваговій категорії 48 кг на п’єдестал пошани піднялися дві спортсменки Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, вихованки тренера Миколи Ящука: першою стала Анна Островська, другою – Олександра Камінська.

Також дві медалі представниці Донеччини завоювали у ваговій категорії 70 кг – «золото» на рахунку Софії Дарчук (Слов’янськ, школа вищої спортивної майстерності, тренер Дмитро Ігнатенко), «срібло» у Карини Саркісян (Краматорськ, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренер Микола Ящук).

Бронзовою призеркою змагань у ваговій категорії 52 кг була Катерина Сировацька (Слов’янськ, обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, тренери Дмитро Ігнатенко, Віталій Іванисенко).

Серед чоловіків 7 місця посіли, принісши залікові бали нашому регіону:

– у ваговій категорії 73 кг – Данило Мальований (Слов’янськ, обласна комплексна ДЮСШ Донецької обласної організації ФСТ «Україна», тренери Андрій Філатов, Валерій Дейниченко);

– у ваговій категорії 100 кг – Олександр Цуркан (Слов’янськ, обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська).

Відзначимо, що завдяки успішному виступу жінок у загальнокомандному заліку змагань серед регіонів країни збірна Донецької області вперше за останні роки стала однією з кращих, посівши третє місце.