2019-02-22

На волейбольному майданчику у Великій Новосілці команди шкіл і нацгвардійців вшанували Героїв Небесної Сотні

16 лютого в спортивній залі Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня відбулись товариські змагання з волейболу між учнями закладів загальної середньої освіти району та військовослужбовцями Національної гвардії України. Волейбольний турнір присвячено Дню Героїв Небесної Сотні.

У напруженій боротьбі юнаки Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали свої найкращі спортивні здібності та довели нацгвардійцям, що вони також сильні супротивники та варті перемоги.

Гра була насичена небезпечними моментами, а гравці та вболівальники отримали незабутні вражання.

За результатами зіграних партій представники Національної гвардії України на знак дружби поступились перемогою школярам. У підсумку змагань команда Костянтинопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла перше місце. Друге місце посіли юнаки Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, третє місце посіла Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня.

Військовики подякували юним спортсменам за гідну гру та нагородили грамотами. Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Алчієва вручила нацгвардійцям подяку за участь у змаганнях. На згадку про товариську зустріч школярі та військовослужбовці отримали волейбольні м’ячі.

«Ми зустрілися в цьому залі в дуже тривожний для нашої країни час, та саме проведення таких змагань хоч на короткий час відволікає нас від сумних думок. – звернулась до учасників Тетяна Алчієва. – Ми шануємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України!».

Поділитись