2017-12-21

Нацгвардійці у Слов’янську відзначили День Святого Миколая змаганням з настільного тенісу

19 грудня у місті Слов’янськ, у військовій частині 3035 Національної Гвардії України, відбулось змагання з настільного тенісу серед військовослужбовців з нагоди Дня Святого Миколая.

Учасниками змагань стали 8 військовослужбовців, які представляють різні підрозділи частини.

До фіналу змагань дійшли Костянтин Жежура та Дмитро Ракосій, які у цікавому та напруженому матчі за перше місце показали яскраву гру та високий рівень підготовки.

За результатами фіналу чемпіоном змагань став Костянтин Жежура. Друге місце посів Дмитро Ракосій, третє – Микола Шевчук.

Призерів змагань відзначено грамотами та медалями Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, а переможець отримав у подарунок тенісну ракетку від КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх».