2018-03-12

Нагорода знайшла автора імені талісману чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області виступили ініціаторами конкурсу на ім’я для талісману чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження, що місто Бахмут приймало 6-8 березня 2018 року.

З 27 лютого по 2 березня включно на розгляд спеціально сформованої комісії надійшло три десятка варіантів, і вибір виявився непростим. Утім, більшість віддала свої голоси за ім’я БОРКО (наголос на останній склад). Автором цього варіанту є Анастасія Хасієва, яка 12 березня отримала заслужену нагороду. Приз із символікою Національного олімпійського комітету України маріупольчанці особисто вручив директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.

«Мене просто переповнюють емоції! Вдячна за таку честь та довіру! – коментує перемогу в конкурсі Анастасія Хасієва. – Оголошення побачила на сторінці у Фейсбуці. Слідкую за новинами спортивного життя, хоч напряму зі спортом я не зв’язана – працюю практичним психологом у маріупольському дошкільному дитячому домі «Сонечко». Коли навчалась в університеті, достатньо серйозно займалась волейболом, але далі не зрослось. А ось мій батько є кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби, займався тренерською діяльністю на громадських засадах. Загалом, участь у конкурсі далась мені легко. Ім’я для талісману одразу прийшло мені в голову, і я подумала: а чому б ні? Відправила на електронну пошту заявку з надією, що мій варіант стане до вподоби. Так і вийшло! Коли побачила новину про те, що стала переможцем конкурсу, одразу не повірила. Разом з дітьми пищали, стрибали! Думаю, братиму участь у конкурсах і надалі. Це не потребує додаткових ресурсів, витрат. Проявили творчість, поворухнули мізками – і отримали приз!».

Поділитись