2018-09-22

Наталія Радіонова і Люся Алексєєва здобули в Іспанії медалі чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів

4-16 вересня у м. Малага (Іспанія) відбувся XXIII чемпіонат світу з легкої атлетики в категорії Masters (вік 35+), на якому понад 8000 спортсменів-ветеранів з 101 країни змагались у 29 дисциплінах. У складі збірної України вдало виступили дві спортсменки Донеччини – Наталія Радіонова (м. Бахмут) і Люся Алексєєва (м. Маріуполь).

Атлети-ветерани особистим прикладом надихають юних спортсменів на високу майстерність, волю до перемоги і цілеспрямованність.

Багаторазова чемпіонка України з метань Наталія Радіонова стала у Малазі чемпіонкою світу в категорії W45. У суперництві з 16-ма учасницями бахмутчанка здобула «золото» з метання ваги (9,080 кг) з результатом 13,75 м. А у метанні молоту (4 кг) Наталія Радіонова посіла шосте місце серед 22-х учасниць.

«Дякую своїй команді за моральну підтримку, – сказала Наталія Радіонова. – Дякую управлінню з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та особисто його керівникові Віктору Лису, який підтримував та вірив у мене, а також керівникові ООО «АртДон» Годердзі Малазонія. Тож я дуже рада, що виправдала надії своїх уболівальників, серед яких, я це знаю точно і це мене підтримує та надихає на нові спортивні звершення, – друзі та рідні».

Найстаршою жінкою у складі збірної України є 81-річна маріупольчанка Люся Петрівна Алексєєва. У спортивній ходьбі на 5 км змагались вісім спортсменок категорії W80. Люся Алексєєва фінішувала з часом 42.25,57 і здобула срібну медаль, поступившись шістьма секундами суперниці з Мексики.

У спортивній ходьбі на 10 км поза стадіоном змагались змагались шість спортсменок категорії W80, і Люся Алексєєва стала бронзовою призеркою з часом 1:25.37,00. Також маріупольчанка разом з Антоніною Тишко і Ларисою Лебєдєвою здобула «бронзу» в командних змаганнях категорії W70.

Мабуть, сьогодні в Маріуполі не знайти людини, яка не знає Люсю Петрівну. Вона регулярно бере участь у всіх легкоатлетичних змаганнях – міських, обласних, національних, міжнародних, на яких вона здобула безліч нагород. Ця тендітна жінка – приклад жіночності, чудової спортивної форми і вміння досягати мети.

Загалом на чемпіонаті світу в Малазі 34 легкоатлети нашої країни здобули 21 медаль (з них сім золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових) і посіли 23 місце командного заліку.