2018-03-13

Незабутній вояж юних дзюдоїстів Донеччини до Італії

24-25 лютого юні спортсмени Донеччини вдало виступили  на XXXI Міжнародному турнірі з дзюдо «International Trophy Vittorio Veneto 2018», який відбувся в італійському місті Тревізо.

Чемпіоном міжнародного змагання став Артем Дзюба (Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м. Лиман), срібним призером – Варвара Лисенко (ДЮСШ дитячо-юнацька спортивна школа м. Лиман). Ще один наш представник – Ян Сергєєв – посів п’яте місце у надскладній ваговій категорії, де за призові місця боролися 64 спортсмени. Варто додати, що юні лиманці не лише вдало виступили на змаганнях, але й здійснили мандрівку до чарівній Венеції.

Поки трійко лиманців здобували міжнародний досвід, їх товариші у кількісному складі 31 спортсмен взяли участь у регіональній обласній першості, яку присвячено 35-річчю дзюдо в місті Слов’янськ. Цікаво, що на це змагання завітав  засновник школи дзюдо в Слов’янску Ігор Анушкевич, який нині працює директором Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Кращими серед лиманських дзюдоїстів стали Олексій Люшненко і Михайло Скрипник (Обласна КДЮСШ), які стали чемпіонами. «Срібло» вибороли Михайло Резников і Артем Смаглій (Обласна КДЮСШ), а також представники ДЮСШ м. Лиман – Богдан Костюченко і Андрій Хмеленко. Бронзовими призерами стали Андрій Гудзенко, Кирило Гримов, Іван Лакушев, Гліб Новиков, Микола Іванисенко, Гліб Зема, Олександр Ніколаєнко.