2020-06-30

Низка спортивних заходів у Бахмуті до Дня молоді та Дня Конституції

Протягом тижня (20-28 червня) у місті Бахмут відбулись заходи, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України: змагання з міні-футболу, скандинавської ходьби, а також «Веселі старти» серед учнів КДЮСШ №1.

25 червня у Бахмуті вперше проведено змагання та майстер-клас зі скандинавської ходьби. Понад 20 жінок взяли участь у змаганнях у двох вікових категоріях: до 35 років та 35+. Учасниці змагалися на дистанції 2 км.

Чемпіонок та призерок змагань нагороджено грамотами, медалями та призами від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

26 червня проведено «Веселі старти» серед вихованців КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради. Головна мета змагань – формування у дітей мотивації та залучення їх до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя.

40 учнів з чотирьох відділень КДЮСШ №1 взяли участь у цікавих і різноманітних естафетах з елементами баскетболу, легкої атлетики, акробатики, хокею. Хлопці та дівчата показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання. Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними показали себе учні:

І місце – відділення футболу,

ІІ місце – відділення легкої атлетики,

ІІІ місце – відділення волейболу.

Усіх учасників нагороджено грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та солодкими призами.

20-28 червня проведено змагання з міні-футболу, в яких взяли участь вісім кращих міських команд і гості Бахмута. Команди продемонстрували високий рівень майстерності, жагу до перемоги, яскраву гру та незабутні емоції.

У фіналі турніру зійшлися команда «Бахмут-Агро» і «Троя» з міста Троїцьке. З рахунком 6:3 перемогли господарі турніру. Третє місце посіла команда «Мікос-Укроп» (м. Костянтинівка), четверте – команда «Спартак-Юніор».

Усіх фіналістів нагороджено грамотами, медалями та командними цінними призами. Також ціні призи отримали кращий гравець турніру Костянтин Артюх («Бахмут-Агро») і кращий воротар Олександр Чаплік («Бахмут-Агро»).