2018-12-05

Нові рекорди на відкритому чемпіонаті області з легкої атлетики серед ДЮСШ у Бахмуті

З 30 листопада по 1 грудня в місті Бахмут, у гостинному манежі стадіону «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Протягом двох днів за нагороди боролись понад 200 юнаків і дівчат 2000 року народження та молодше із 13 команд Донецької і Луганської областей.

Змагання запам’яталися низкою нових особистих рекордів. Олександр Романовський встановив рекордну позначку манежу стадіону «Металург» у штовханні ядра 6 кг – 17 м 91 см. Радісні новини лунали із сектору зі стрибків з жердиною: одразу двоє спортсменів подолали планку, встановлену на висоті 4 м 50 см. За спробами перемогу здобув Микита Поліщук, а другим став Андрій Дибка. У секторі зі стрибків у висоту новий особистий рекорд (2 м) встановив Єгор Семенов.

У фінальних забігах на 60 м кращим із часом  6.7 с став Кирило Приходько. Данило Журавов переміг на двох дистанціях серед юніорів: 200 м – з результатом 23.3 с, 400 м – 51.6 с.

Серед юніорок за підсумками боротьби на дистанції 60 м «золото» здобула Кристина Юрчук (7.5 с), «срібло» – Євгенія Коновалова (7,6 с). Кристина також стала чемпіонкою з бар’єрного бігу на 60 м (8.7 с). Катерина Коваль перемогла на дистанціях 1500 м (4:45.8 хв.) та 800 м (2:17.4 хв.).

Підсумковий командний залік виглядає наступним чином: 1 місце – КДЮСШ № 1 міста Бахмут (240 очок), 2 місце – КДЮСШ № 4 міста Маріуполь (234 очки), 3 місце – ДЮСШ міста Костянтинівка (193 очка).

Результати серед юнаків – за посиланням. Результати серед дівчат – за посиланням.