2018-09-06

Новий легкоатлетичний сезон відкрився «Олімпійським уроком» в рамках змагань на призи Ірини Ліщинської

1-2 вересня в Бахмуті, на стадіоні «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат на призи заслуженого майстра спорту України Ірини Ліщинської, срібної призерки Олімпійських ігор (2008) та чемпіонату світу (2007).

Відкрив змагання «Олімпійський урок» серед малечі за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», у якому взяли участь дев’ять команд з різних куточків Донеччини. Ірина Ліщинська провела запальну розминку серед дітлахів, побажала їм вдачі та як найбільше перемог. Маленьких учасників нагороджено грамотами та призами від спонсорів змагань.

Слідом за дитячими змаганнями розпочався чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 років народження. У змаганнях взяли участь атлети з 15 команд Донецької області.

У фінальних змаганнях серед дівчат категорії U-18 з результатом 12,7 перше місце посіла Євгенія Коновалова. З бігу на 800 м першу сходинку п’єдесталу з результатом 2.19,8 посіла Ольга Дибка, а серед дівчат молодшої категорії найкращою стала Ольга Белозьорова з часом 2.32,1. У фінальних забігах з бігу на 100 м з/б Кристина Юрчук перемогла з результатом 15,0.

Порадували результатами на початку сезону й дівчата в секторах для метання. Перше місце в метанні спису посіла Діана Фролова з результатом 39,43, встановивши новий рекорд стадіону «Металург» серед дівчат U-18. Перші місця з результатом 37,86 у метанні диску та 13,05 у штовханні ядра молодшої категорії здобула Марія Ларіна.

У фінальних забігах серед юнаків на дистанції 100 м з часом 11,1 переміг Кирило Приходько, а також став переможцем з бігу на 200 м з часом 22,6. Микола Овсянников з результатом 52,3 переміг у фінальному забігу на дистанції 400 м, а також став найкращим на дистанції 800 м серед юнаків з часом 2.00,2. З результатом 51,7 серед юнаків молодшої категорії на дистанції 400 м перемогу здобув Олександр Сосновенко. На дистанції 800 м Максим Фомін посів першу сходинку з час 2.07,5. У секторі зі стрибків у висоту Єгор Семенов став найкращим серед юнаків старшої категорії, подолавши планку на висоті 1,90.

Головний приз змагань – спортивний годинник #Garmin Forerunner35 від компанії Aparat.ua – за високий результат отримав Кирило Приходько. Також за високі результати з бігу на 800 м Ольга Дибка та Микола Овсянников отримали сертифікати на бігові кросівки фірми New Balance. За високі результати у технічних видах змагань Марія Ларіна та Єгор Семенов отримали пам’ятні медальниці.

Організатори турніру висловили щиру подяку усім спонсорам і партнерам змагань, завдяки яким це свято королеви спорту запам’яталось назавжди. Серед них – Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.