2018-01-04

Новорічні спортивні канікули у Бахмуті

3 січня 2018 р. у місті Бахмут, у легкоатлетичному манежі спортивно-оздоровчого комплексу «Металург», відбулось спортивне змагання серед вихованців кімнат школярів міського центру дітей та юнацтва.

Під керівництвом міського центру «Спорт для всіх» при тісній співпраці з міським центром дітей та юнацтва та за підтримки Управління з питань фізичної культури та спорту міськради відбулось спортивне змагання серед вихованців кімнат школярів міського центру дітей та юнацтва.

Понад 50 підлітків провели легкоатлетичний забіг та змагалися у різноманітних естафетах з елементами легкої атлетики, футболу, баскетболу, флорболу. Солодкі призи для всіх учасників стали приємним фіналом заходу та додали усім святкового настрою.

У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружніх  відносин  в клубах та кімнатах школярів за місцем проживання, які розташовані в усіх мікрорайонах Бахмута, проводяться новорічні змагання, турніри і спортивні заходи.

Поділитись