2022-02-25

Обласні волейбольні змагання «Хто ти, майбутній олімпієць?» у Слов’янську

23 лютого в місті Слов’янськ відбулись обласні змагання з волейболу серед юнаків 2007-2008 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

На спортивному майданчику Слов’янського хіміко-механічного технікуму звання кращих виборювали 8 команд.

За підсумками цікавого протистояння переможцями стали учні відділення волейболу ДЮСШ м. Лиман, яких підготував тренер Олександр Резніков.

Друге і третє місця посіли волейбольні команди ДЮСШ Іллінівської територіальної громади, вихованці тренерів Андрія Какауліна, Павла Рябченка та Геннадія Урзова.

Переможців і призерів змагань, що відбулись під егідою Донецької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», нагороджено кубками, медалями, а також грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.