2021-11-22

Обласний фінал Олімпійського лелеченя – 2021

22 листопада розпочався ІІІ етап (обласний фінал) Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагнення досконалості; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

Командами-фіналістами 2021 року стали:

  • Вугледарський навчально-виховний комплекс «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Вугледарської міської ради;
  • Цукуринська філія Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;
  • Авдіївська опорна загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 2;
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради;
  • Маріупольський навчально-виховний комплекс «колегіум-школа» № 28 Маріупольської міської ради.

Протягом тижня на сторінці Відділення НОК України в Донецькій області у Facebook та на Youtube-каналі (https://www.youtube.com/channel/UC8QmpWD33EHjvtDDT_FqICw) будуть представлені відеопрезентації про відомих спортсменів Донеччини, які створили команди-фіналісти. У зв’язку з неможливістю провести захід в offline-форматі обрано саме таку форму проведення. По завершенню всіх учасників відзначать подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Слідкуйте за нашими оновленнями.

Поділитись