2020-04-27

Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер надає дистанційне консультування

Служба спортивної медицини та лікувальної фізичної культури в Донецькій області представлена комунальним лікувально-профілактичним закладом «Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер», який має за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом.

У рамках карантинних заходів, впроваджених для запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції COVID-19, було змінено режим роботи Диспансеру. Так, тимчасово скасовано проходження спортсменами поглибленого медичного огляду (дати будуть перенесені та узгоджені додатково), частина лікарів перейшла на дистанційне консультування щодо захворювань, диспансеризації та реабілітації осіб, які займаються спортом, тренерів та очільників спортивних організацій.

За консультацією у разі потреби можна звернутися в робочі дні з 08:30 до 17:00 за наступним номером телефону: 0800-407-377, і адміністрація спрямує запит відповідному спеціалісту. Допомогу готові надати: лікарі зі спортивної медицини Антон Вадимович Діденко та Людмила Миколаївна Крячко, лікар-кардіолог Ірина Олександрівна Андрєєва, лікар-невропатолог Галина Анатоліївна Песіна, лікар з функціональної діагностики Олег Вікторович Ніколаєв, лікар-офтальмолог Ганна Миколаївна Галевич, лікар-пульмонолог Світлана Валеріївна Обидьонкова.

Адміністрація Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру наголошує, що карантин – це не канікули і не відпустка. Будь ласка, не виходьте без нагальної потреби на вулицю, користуйтесь індивідуальними засобами захисту, дотримуйтесь правил особистої гігієни. Не будьте легковажними та не займайтесь самолікуванням.

Поділитись