2021-02-25

Олександра Левицька здобула 4 медалі на відкритому Кубку України зі стрибків у воду

З 15 по 20 лютого в спорткомплексі «Ліко» міста Київ відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду, де конкуренцію українським атлетам склали представники Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії та Сербії.

Від Донецької області на змаганнях виступили маріупольці Олександра Левицька, Ілля Шабанов і Ніка Шурда. У активі наших спортсменів – 4 нагороди та 4 місце в загальнокомандному заліку чемпіонату.

Головний внесок в успішний результат Донеччини зробила Олександра Левицька. Вона здобула «золото» у стрибках з 10-метрової вишки серед жінок з сумою 236 балів, а також «срібло» за підсумками командних змагань змішаних пар із Іллею Шабановим (284,95 балів). Ще дві нагороди Олександра розділила з представниками Харківської області: срібну – з Даніїлом Мокрецовим у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну (212,97 балів), бронзову – з Артемом Романовським у синхронних стрибках з 10-метрової вишки (176,22 балів).

Додамо, що Ніка Шурда в стрибках з 1-метрового трампліну через травму стала четвертою.

Підготували спортсменів Донецької області тренери зі стрибків у воду Юлія Ліхачова та Юрій Артамонов.