2019-03-22

Ольга Медведєва і Микита Жиров здобули в Дніпрі чотири медалі чемпіонату України з плавання серед юніорів і молоді

З 14 по 18 березня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів і молоді, в якому взяли участь 23 команди областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – 522 спортсмени.

Від Донецької області участь у змаганнях серед юніорів взяли 20 спортсменів, у змаганнях серед молоді – 9 спортсменів, які представляють Слов’янськ (ОДЮСШ), Соледар (ОДЮСШ) і Маріуполь (КЗ КДЮСШ «Меотіда» і ОДЮСШ).

Спортсмени Донецької області вибороли одну золоту і три срібні медалі.

Ольга Медведєва (м. Маріуполь, КЗ КДЮСШ «Меотіда», вихованка заслуженого тренера України Олександра Береснєва і тренера Галини Бахтерової) здобула золоту медаль (на дистанції 200 м брас, вперше виконала норматив майстра спорту України), а також дві срібні медалі (на дистанціях 50 м брас, 100 м брас). За результатами цих змагань Ольга увійшла до складу збірної команди України на дві міжнародні матчеві зустрічі з плавання в Австрії і Азербайджані.

Срібну нагороду здобув Микита Жиров (м. Маріуполь, ОДЮСШ, вихованець заслуженого тренера України Олександра Конжукова і тренера Ольги Бережної).

 

Поділитись