2018-03-23

«Олімпійське лелеченя». Міський етап у Селидовому

23 березня у Селидовому відбулась фінальна частина міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Восьмий рік поспіль за ініціативи Національного олімпійського комітету України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, проводиться Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».

Захід проходить з початку навчального року серед учнів загальноосвітніх шкіл віком 12-14 років. Проведення цього заходу сприяє вихованню дітей в дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що в свою чергу, забезпечує поліпшення здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

16 березня на території Селидівської міської ради в містах Селидове, Українськ і Гірник пройшли зональні змагання міського етапу. В заході взяли участь учні всіх загальноосвітніх шкіл міста.

23 березня в Дитячо-юнацькій спортивній школі міста Селидове відбулась фінальна частина міського етапу змагань, до якої потрапили команди, що перемогли на зональному етапі. Це команди загальноосвітніх шкіл №18, №12, №22 і Цукуринська філія загальноосвітньої школи №6.

Турнір відкрив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Горбунов, який від імені Селидівського міського голови побажав всім учасникам спортивної наснаги і перемоги.

Найспритнішими в змаганнях виявились школярі з загальноосвітньої школи № 18, які візьмуть участь в зональній частині обласного етапу змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», яка пройде 18 квітня в місті Родинське.

Фінал обласного етапу змагань пройде 25 квітня в Дитячо-юнацькій спортивній школі міста Селидове.

Поділитись