2018-07-11

«Олімпійське літо» в Святогірську з тхеквондістами Михайлом Шелестом і Юрієм Бірюковим

11 липня в Святогірську видатні спортсмени Донецької обласної школи вищої спортивної майстерності з відділення тхеквондо (ВТФ) провели в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок» відкрите тренування та майстер-клас в рамках проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей «Олімпійське літо».

З 26 червня по 11 липня спортсмени ШВСМ з відділення тхеквондо (ВТФ), члени Федерації тхеквондо (ВТФ) Донецької області з ДЮСШ Дружківської міської ради, ОКДЮСШ та маріупольських клубів «Пекхо» та «Теккен» на чолі з заслуженим тренером України Юрієм Бірюковим перебували на навчально-тренувальному зборі, де покращували свою фізичну форму та готовилися до нових стартів.

Майстер-клас провели видатні спортсмени: майстер спорту України міжнародного класу Михайло Шелест, який є спортсменом основного складу збірної команди України і кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020 (Токіо, Японія), а також Денис Тисленко, Єгор Бірюков, тренери Юрій Бірюков, Олександр Левенчук, Ігор Штень, Владислав Коротких.

Спортсмени продемонстрували техніку як одиночних ударів, так і комбінацій ударів – на силу, швидкість та влучність, ознайомили з веденням бою на різних дистанціях.

Юрій Бірюков особисто корегував технічні елементи наймолодших спортсменів, надавав корисні поради під час спарингів. Також учасники майстер- класу поставили відомим спортсменам різні питання щодо спорту.

Такі зустрічі корисні не тільки глядачам, а й спортсменам та їхнім тренерам, які з’ясували, над чим потрібно працювати і якими саме методами.

Поділитись