2018-04-22

Олімпійський резерв Донеччини приєднався до Всеукраїнської благодійної акції «Почуй світ!»

У період з 2 по 22 квітня по всіх регіонах України пройшла ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!». Уже третій рік поспіль активну участь в цьому заході взяли учні, студенти та персонал Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.

Плекай добро, воно повернеться до тебе,

Чини добро, і будеш ти в раю…

Роби добро. Господь сказав: «Так треба!

Я здалека добро розпізнаю…»

 

Головною метою Акції є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області. Акція, що полягає у суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводится щовесни, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибирається нова тема.

Безпосередньо збір коштів ведуть волонтери, які обов’язково мають спеціально виготовлені для збору грошей скриньки з символікою Фонду (з визначиними захисними елементами) та бейджі-ідентифікатори (з особистою фотографією, з печаткою Фонду, та таким самим порядковим номером, що й на скринці).

Волонтери наклеюють кожному, хто кидає кошти до скриньки, яскраве сердечко – наклейку з символічним смайликом Фонду і до кінця дня всім видно, як багато людей встигли приєднатись до Акції, щоб надати допомогу діткам. Допомога – це більше, ніж слова…

 

Поділитись