2018-09-07

«Олімпійський урок» у краматорській школі з легкоатлеткою Вікторією Ткачук

7 вересня у Краматорську, в загальноосвітній школі №22, відбулось спортивне свято «Олімпійський урок», в рамках якого відбувся модуль «Чат з олімпійцями і лідерскькі навички» проекту #OlympicLab, що Національний олімпійський комітет України проводить за партнерської підтримки компанії Coca-Cola Foundation.

В шкільному актовому залі аншлаг, на почесних місця у перших рядах найкращі спортсмени школи, яких прикрашають числені медалі зі змагань різних рангів, навіть чемпіонатів Європи і світу! Учні оплесками зустріли почесну гостю – титуловану легкоатлетку Вікторію Ткачук, яка спеціалізується в бігу на 400 м з бар’єрами. Її поточні досягнення: багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів і Кубків України, чемпіонка Європи серед молоді, учасниця чемпіонату світу серед молоді, бронзова призерка командного чемпіонату Європи, учасниця Олімпійських ігор, учасниця чемпіонату світу, фіналістка чемпіонату Європи.

У першій частині заходу Вікторія Ткачук розповіла про свої перші кроки в спорті, свою мотивацію на тренуваннях, звитяги на змаганнях і відповіла на численні запитання школярів. А потім провела олімпійську вікторину, і діти позмагались у знаннях спорту і олімпійської історії. При підбитті підсумків з’ясували переможця вікторини і віце-чемпіонку, а от з визначенням володаря третього місця виникла проблема: однакову кількість балів набрали двійко хлопчаків. І Вікторія Ткачук запропонувала їм визначити кращого за спортивним принципом – у віджиманнях від підлоги. Ті погодились, і переможець таки визначився – аж на третьому десятку віджимань.

Сувеніри з олімпійською символікою отримав кожен учасник вікторини, якщо надав хоча б одну точну відповідь. Чемпіонка також нагородила шкільну команду з футзалу, яка тричі перемогла в міському чемпіонаті і увійшла до призової трійки на чемпіонаті області. Святкового настрою додали виступи юних гімнастів Поліни Дяченко і Артура Макарова, призерок обласних змагань з черліденгу, а також вальс танцювального дуету Єлизавета Єресько і Радомир Беш.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга частина заходу пройшла на шкільному спортмайданчику. Школярі разом з Вікторією Ткачук провели запальну руханку, а потім позмагалися в бігу на 30 метрів. Відома легкоатлетка вручила найкращим спринтерам призи з олімпійською символікою, які підготувало відделення НОК України в Донецькій області. Завершився «Олімпійський день» автограф- і фотосесію.

 

Поділитись