2021-04-06

Олімпійська родина України долучилась до святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру

Щороку Національний олімпійський комітет України підтримує ініціативу #WhiteCard, об’єднуючи навколо олімпійських цінностей – дружби, поваги та досконалості – сотні поціновувачів спорту. Тож і в 2021-му, за доброю традицією, упродовж двох тижнів уславлені атлети, медалісти олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, їх наставники, представники спортивних організацій, любителі спорту та всі охочі в різних куточках нашої країни підіймали білу картку, засвідчуючи свою прихильність через спорт сприяти миру у світі.

Зокрема, і під час всеукраїнської онлайн-конференції 6 квітня член МОК, президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом з керівниками усіх регіональних відділень НОК і атлетами-стипендіатами, які представляють 26 олімпійських осередків, підняли білу картку на знак солідарності ідеалам спорту.

«Сьогодні, у час складних викликів, цей день набуває особливого значення, адже саме спорт має унікальну силу, що дозволяє долати труднощі та рухатись тільки вперед. Як Чемпіон спорту ЮНЕСКО можу впевнено стверджувати, що спорт – амбасадор миру та єдності», – наголосив Сергій Бубка.

«Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard і підіймаю білу картку як символ позитивної сили спорту. Дорогі друзі, наповнюймо наш світ позитивом та єдністю. Будьте активними й здоровими, спортивними й успішними, розділяючи олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги!».

До заходу також долучилися і представники Донеччини: голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський та стипендіат Відділення, бронзовий призер Кубку Європи з легкої атлетики Єгор Жуков.

Поділитись