2020-11-03

Олімпійське лелеченя-2020 у Донецькій області фінішувало

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», який протягом кожного навчального року ініціює Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України, є особливо улюбленим та очікуваним для школярів.

Свої корективи щодо термінів та наповнення цього спортивного свята зробив поточний 2020 рік – а саме ситуація, що склалася в Україні та світі через пандемію коронавірусу COVID-19. Так, враховуючи діючі карантинні обмеження, протягом жовтня Відділенням НОК України в Донецькій області було впроваджено формат онлайн фестивалю.

З 1 по 11 жовтня відбувся І етап Всеукраїнського заходу – загальношкільний. Він охопив 4522 учнів – представників 207 закладів загальної середньої освіти, кожен з яких готував свою відеопрезентацію згідно наданих вимог.

З 12 по 19 жовтня в рамках ІІ етапу заходу міста (райони, ОТГ, військово-цивільні адміністрації) висвітлювали надані презентації на свої ресурсах в соцмережах та визначали одну найкращу роботу. На цій стадії було залучено 103 навчальних заклади і 1320 учнів.

Нарешті, з 20 по 30 жовтня відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя», де взяли участь 17 команд – представники 9 міст області (Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Краматорськ, Маріуполь, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Торецьк), 5 районів (Волноваський, Костянтинівський, Мар’їнський, Нікольський, Олександрівський) та 3 ОТГ (Лиманська, Олександрівська, Сіверська).

Ознайомитися з кращими відеопрезентаціями, представленими на обласному етапі, можна на сторінці Відділення НОК України в Донецькій області у Facebook (https://www.facebook.com/nocdnua), сторінці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації (https://www.facebook.com/sportdonoda), сторінці Донецького обласного відділення КФВС МОН України (https://www.facebook.com/donsportosvita) і Youtube-каналі Відділення (https://www.youtube.com/playlist?list=PL8Nm5v6DnY2ehcuN43YmU4xlgG2ktppbi).

Ми вдячні всім учням та керівникам, які взяли активну участь у заході, усім, хто розділяє ідеї олімпізму та долучається до пропаганди здорового способу життя. Чекаємо Вас на Олімпійському лелечені-2021!

Поділитись