2024-06-05

Олімпійський день з дітьми-переселенцями в Києві провела легкоатлетка Донеччини Юлія Чумаченко

Спортивне свято, присвячене дню заснування Міжнародного олімпійського комітету, відбулося в парку відпочинку «Співоче Поле» у Києві за сприяння відділення НОК України в Донецькій області.

На яскравому заході в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, засновником якого є Національний олімпійський комітет, діти-переселенці зі сходу України зустрілися з провідною легкоатлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та стипендіаткою регіонального олімпійського осередку Юлією Чумаченко.

Переможниця Всесвітньої Універсіади 2019 року, володарка нагород низки престижних турнірів у стрибках у висоту, яка зараз готується до виступу на чемпіонаті Європи в Римі, провела з дітьми динамічну руханку і подарувала їм величезний заряд бадьорості й позитивних емоцій.

Підтримала молодь у їхньому прагненні до пізнання олімпійських цінностей т.в.о. виконавчого директора Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян.

Хлопці та дівчата долучилися до різноманітних активностей, організаторами яких з нагоди Дня захисту дітей виступили: культурний хаб «Донеччина», створений за підтримки Донецької облдержадміністрації, виконавчі партнери УВКБ ООН Благодійний фонд «Рокада» і Центр прикладної освіти «Логос», ГО «Культурний фонд України», Благодійний фонд Надії Вовк «Берегиня», ГО «КримСОС». На локаціях діти відвідали майстер-класи, пограли в корнхол, позмагалися в перетягуванні канату, на тренувальних бар’єрах і координаційних сходах.

Цей день став яскравим прикладом єднання та спільних зусиль заради того, щоб подарувати малечі позитивні емоції, стимулювати її до регулярних фізичних активностей.

Учасники спортивного свята на згадку про нього отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та партнерів заходу.

Поділитись