2019-12-16

Олімпійський чат у Краматорському ліцеї

13 грудня Відділення НОК України в Донецькій області реалізувало напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Олімпійський чат та лідерство».

Учасниками заходу стали понад 70 учнів Краматорського ліцею № 35 імені Валентина Шеймана, до яких завітали провідні боксери міста Іван Агапов та Ілля Поляков разом зі своїм тренером Володимиром Туфатуліним.

На початку зустрічі вчитель фізичної культури Олександр Шевченко відзначив, що ліцей активно долучається до всіх заходів із популяризації та розвитку олімпійського руху, школярі гідно представляють навчальний заклад на змаганнях. У підтвердження цього учні Марк Яровий та Ілля Глущенко продемонстрували свої навички на імпровізованому боксерському рингу.

Під час бесіди з дітьми тренер Володимир Туфатулін розповів про історію боксу та особливості цього виду спорту. А після перегляду відеороликів про олімпійські цінності вся увага була прикута до спортсменів-гостей: Іван Агапов та Ілля Поляков охоче поділилися зі школярами своїми спогадами про перші спортивні кроки, досягнення на всеукраїнській та міжнародній аренах, а також із задоволенням відповіли на безліч цікавих запитань.

З метою впровадження олімпійської освіти, відповідальний секретар регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора передав до шкільної бібліотеки відповідну літературу задля формування Олімпійського куточка.

Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками та сувенірами від НОК України з олімпійською символікою, а на завершення відбулась фотосесія.

Нагадаємо, проєкт #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись