2023-06-29

Олімпійський день-2023 охопив мешканців низки громад Донецької області

У рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, приуроченого до 129-ї річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету, за участю мешканців Донеччини відбулися різноманітні заходи. Цьогоріч вони пройшли під гаслом «Україна у колі друзів. Рухаємось до перемоги заради миру!».

В Добропільській громаді на стадіоні «Авангард» провели традиційний для Олімпійського дня масовий забіг. Також юні добропільчани долучилися до пізнавальної лекції про досягнення олімпійських чемпіонів України та зірок спорту міста.

Захід «Веселі старти» провели для дітей Курахівської громади.

У Селидовому дві команди хлопців і дівчат активно позмагалися в цікавих естафетах, отримавши пам’ятні сертифікати та смаколики.

Олімпійська руханка та легкоатлетичний забіг об’єднали мешканців Костянтинівської громади, які тимчасово проживають у Кіровоградській області.

У Новогродівці відбувся традиційний забіг, а також проведено спортивні ігри для дітей молодшої групи – вихованців міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Учнівська молодь міста Краматорськ у рамках відзначення Олімпійського дня-2023 виконала динамічну руханку, вийшла на символічний забіг, відвідала спортивні локації з тренажерним обладнанням, визначила найспритніших у естафетах та позмагалася у футболі. Найбільш активних учасників заохотили подарунками з олімпійською символікою.

Заходи пройшли з урахуванням безпекової ситуації в громадах і дотриманням вимог чинного законодавства щодо обмежень воєнного стану.

Поділитись