2023-05-30

Олімпійський день з провідними спортсменами Донеччини для дітей-переселенців у Києві

28 травня спортивне свято, присвячене дню заснування Міжнародного олімпійського комітету, завітало до Академії пляжних видів спорту Sunrise в Києві.

На яскравому заході в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет, діти-переселенці з Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької й Харківської областей зустрілися з титулованими атлетами Донеччини.

Величезний заряд бадьорості та позитивних емоцій хлопцям і дівчатам подарували тхеквондисти Школи вищої спортивної майстерності з Дружківки Андрій Гарбар та Артем Гарбар, каратисти спортивного клубу «TETSU RYU» міста Краматорськ і Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств Ілля Пархоменко, Єлизавета Татаренко, Назар Пархоменко, сумоїсти з Бахмута Єлизавета Моренко, Олександр Козирєв, Анастасія Савушкіна та їх тренери Ігор Шалаумов, Гелена Пархоменко (карате, карате JKS), Олег Рева (сумо, пляжна боротьба), Ольга Митник (сумо).

Участь у заході також взяли представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, директор Державного центру олімпійської підготовки із волейболу пляжного Олег Савчук, тренер з пляжного волейболу Олег Стратійчук.

Для всіх присутніх чемпіони з Донеччини провели динамічну руханку, після чого діти мали можливість відвідати низку спортивних локацій та особисто долучитися до майстер-класів.

Захід став яскравим прикладом єднання та спільних зусиль заради покращення здоров’я, стимулювання до фізичних активностей, сприяння розвитку олімпійського руху в Україні.

На завершення свята учасників заохотили сертифікатами й подарунками від НОК України та регіонального олімпійського осередку Донеччини. Крім того, кожна дитина отримала харчовий набір завдяки сприянню Сергія Бубки та Благодійній організації «Всеукраїнський благодійний фонд Георгія Зантарая».

Поділитись