2021-06-29

«Олімпійський куточок» з’явився в Донецькому регіональному центрі спортивної медицини

25 червня всеукраїнська акція «Олімпійський куточок», що впроваджується Національним олімпійським комітетом, завітала в місто Бахмут до нещодавно відкритого Донецького регіонального центру спортивної медицини.

Заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора передав директору комунального некомерційного підприємства «Донецький регіональний центр спортивної медицини» Антону Діденку комплект олімпійської літератури, висловивши сподівання, що вона матиме широку зацікавленість серед працівників та відвідувачів. Нагадаємо, метою акції є розвиток олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму.

У рамках координаційної ради за участю громадських організацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту, що відбулася цього дня, представники федерацій ознайомилися із сучасними умовами, які на сьогоднішній день створено в Центрі спортивної медицини. Так, для забезпечення медико-біологічного супроводу спортсменів функціонуватимуть: головний корпус (де передбачено палатне відділення на 6 ліжок, діагностичне та реабілітаційне відділення, хірургічний блок, рентгенівський кабінет, зал лікувальної фізкультури, кабінети механотерапії, фізіотерапії, з масажу, лабораторії, кабінети лікарів), гуртожиток, водолікарня (з басейном, гідромасажними ванами, сауною, кріосауною, соляною кімнатою), а також тенісний корт.

«Центр у Бахмуті дозволяє в повному обсязі виконувати поставлені перед системою спортивної медицини завдання, а саме повний цикл медичного забезпечення професійної діяльності атлетів. Вбачаю обов’язковим проходження в центрі повного медогляду двічі на рік для провідних спортсменів Донеччини. У плідній співпраці з тренерським складом планомірна діагностика та якісне відновлення від навантажень у новоствореному КНП має стати запорукою високих спортивних результатів», – наголошує начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.

Поділитись