2023-10-03

Олімпійський урок #BeActive за участю провідних спортсменів Донеччини в Києві

У рамках Європейського тижня спорту на київському стадіоні «Локомотив» відбувся яскравий захід – Олімпійський урок #BeActive – фестиваль «SBC Kids Sports Fest», учасниками якого стали діти-переселенці й діти поліцейських, які загинули під час виконання службових обов’язків.

До проведення заходу, співорганізаторами якого виступили Sport&Business Club Україна разом із ФК «Локомотив» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Укрзалізниці та ГУНП України в Київській області, долучилося Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Захід розпочався з виконання гімну України, після чого всі вшанували пам’ять українських захисників, які віддали свої життя в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Стадіон «Локомотив» під гаслом Європейського тижня спорту «Рухайся у ритмі перемоги!» зібрав майже 1000 дітей. Хлопців і дівчат привітали: Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон 1992 року з фехтування Вадим Гутцайт, старший тренер збірної України з греко-римської боротьби, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року Армен Варданян, майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чинний чемпіон світу за версією WBA (з 2018 року по теперішній час) у найлегшій ваговій категорії Артем Далакян, дворазовий срібний призер чемпіонатів світу з греко-римської боротьби Ярослав Фільчаков. Участь у святковому заході взяли представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, керівник Sport&Business Club Ukraine Олексій Брага, президент Регіональної федерації боксу Донецької області, член виконкому регіонального олімпійського осередку Дмитро Єлисєєв.

«Спорт – це не лише здоров’я, але й можливість для дітей знайти друзів, проявити себе та досягти успіхів. Важливо, щоб хлопці та дівчата мали в сьогоднішні складні для України часи психологічно нормальний стан. Тому я закликаю всіх батьків якомога більше залучати своїх дітей до занять спортом», – сказав Вадим Гутцайт.

Величезний заряд бадьорості та позитивних емоцій дітям подарували провідні спортсмени Донеччини: тхеквондисти Школи вищої спортивної майстерності з Дружківки, володарі нагород чемпіонату Європи 2023 року Андрій та Артем Гарбари, які провели олімпійську руханку, а також каратисти СК «TETSU RYU» міста Краматорськ, СК «Донбас» міста Дружківка і Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств Назар Пархоменко, Данило Буценко, Єлизавета Татаренко, сумоїсти з Бахмута Єлизавета Моренко, Олександр Козирєв та їхні тренери Юрій Бірюков (тхеквондо ВТФ), Ігор Шалаумов, Гелена Пархоменко, Микола Дорош (карате, карате JKS), Олег Рева, Ольга Митник (сумо).

Протягом двох годин діти мали можливість відвідати майстер-класи та спробувати себе в 12 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боксі, волейболі, карате JKS, настільному тенісі, паделі, піклболі, сумо, текболі, футболі, черліденгу.

Під час теплого спілкування з малечею олімпійці наголосили, що регулярні заняття фізичною активністю і здоровий спосіб життя є запорукою міцного здоров’я й гарного самопочуття, та побажали дітям якомога більше радісних миттєвостей.

На завершення спортивного свята юні учасники отримали подарунки. Також позитивні враження від заходу будуть надовго збережені завдяки численним фото і відео.

Поділитись