2019-09-25

Олімпійський урок з Андрієм Гарбаром у загальноосвітній школі Дружківки

20 вересня в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 відбулось спортивне свято «Олімпійський урок», організатором якого виступила школа вищої спортивної майстерності за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та сприяння Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До наймолодших учнів завітали майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), чемпіон Європи 2019 року серед молоді, переможець першого в історії чемпіонату Європи з єдиноборств серед студентів Андрій Гарбар, а також його батько і особистий тренер Сергій Гарбар.

Захід розпочався з урочистостей – парад учасників, привітальні слова почесних гостей, після чого запальну руханку провели методисти ШВСМ.

Коли м’язи були розігріті, хлопці і дівчата залюбки долучились до веселих стартів під музичний супровід, щоб проявити свої здібності у спритності, швидкості та силі. Між командами 1-А, 1-Б та 1-В класів точилася справжня боротьба, де ніхто не хотів поступатись, а голосну підтримку дітям забезпечили їхні батьки. Також школярі відкрили для себе нові знання про олімпійський рух в Україні та світі, відповідаючи на питання вікторини.

За підсумками святкового заходу переможців чи переможених не було, кожну команду нагородили за номінаціями. Так, «найсильнішою» командою став 1-А клас, «найшвидшою» командою – 1-Б клас, «найспритнішою» командою – 1-В клас. Усі учасники отримали сувеніри від відділення НОК України в Донецькій області.

Поділитись