2020-01-24

#OlympicLab. Аліна Логвиненко і наставники завітали до ДВУОР ім. С.Бубки

22 січня Відділення НОК України в Донецькій області організувало черговий захід в рамках всеукраїнського проекту НОК України #OlympicLab, цього разу за напрямком «Базові бізнес навички та розвиток кар’єри».

До Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, яке функціонує в Бахмуті, завітали численні гості: заслужені тренери України Олена та Анатолій Чумаки; заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка XXX Олімпійських ігор у Лондоні-2012 Аліна Логвиненко; завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії Олег Олійник; в.о. начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко; відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Учасниками заходу, який пройшов у бібліотеці ДВУОР ім. С.Бубки, стали 35 учнів і студентів. У щирій розмові Аліна Логвиненко, яка є випускницею Училища, відповіла на різноманітні запитання і поділилась своїм професійним досвідом. Наставник титулованої легкоатлетки Анатолій Чумак і його дружина та колега Олена Чумак розповіли про свою тренерську діяльність, про покликання, можливості і варіанти розвитку кар’єри.

Наразі набути необхідні знання і отримати диплом тренера можна в Краматорську, на кафедрі фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. Завідувач кафедри Олег Олійник запропонував пройти пробне тестування, і це зацікавило учасників заходу.

Завершився захід врученням сувенірів з символікою НОК України і спільним фото на згадку. А ще бібліотека ДВУОР ім. С.Бубки отримала новинки олімпійської літератури.

Поділитись