2018-07-23

#OlympicLab і майстер-клас олімпійського чемпіона Олександра Сидоренка на маріупольському пляжі

20 липня на міському пляжі Маріуполя відбулось  спортивне свято з заслуженим майстром спорту Олександром Сидоренком: майстер-клас з плавання, а також модуль «Чат з олімпійцями та лідерські навички» в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Олімпійський чемпіон і рекордсмен з плавання на дистанції 400 м комплексом,  чемпіон і рекордсмен світу на дистанції 200 м комплексом, чемпіон Європи  на дистанції 200 м комплексом, 20-разовий чемпіон СРСР Олександр Сидоренко привітав учасників свята і побажав усім міцного здоров’я, а також спонукав набути корисної навички в житті кожної людини – навчитися плавати.

Естафету привітань прийняв директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко і вручив спортивний інвентар найактивнішим учасникам Школи плавання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято на Азовському узбережжі продовжилось показовими виступами борців КДЮСШ «Атлетик» і Обласної ДЮСШ з видів боротьби. Призери першості області з греко-римської боротьби Іван Новіков і Олександр Соколов продемонстрували техніку прийомів боротьби і самозахисту.

Низку конкурсів в морі і олімпійську вікторину для учасників заходу, в якому взяли участь понад 70 дітей (22 з них – переселенці з тимчасово окупованих територій), провели волонтер Відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко та інструктор з плавання Зінаїда Меркулова.

Олімпійський чемпіон Олександр Сидоренко  розповів юнакам і дівчатам, як спорт здатен змінити життя, як правильно харчуватися і тренуватися, а також дав дітям відповіді на безліч питань. Це спілкування і фотографування з всесвітньо відомим спортсменом надовго залишиться в пам’яті всіх учасників заходу і додасть наснаги на шляху до олімпійських та життєвих перемог.

Всі учасники заходу отримали сувеніри від НОК України, Відділення НОК України в Донецькій області, Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

 

 

 

 

Більше світлин дивіться на нашій сторінці

в соціальній мережі Facebook:

www.facebook.com/ndnua за посиланням

Поділитись