2020-08-11

#OlympicLab на Донеччині з юними граціями Луганщини

Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області продовжує реалізацію всеукраїнського освітнього проєкту #OlympicLab, що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.

8 серпня в Обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі «Перлина Донеччини», розташованому в місті Святогірськ, був реалізований напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе». Учасницями зустрічі стали юні грації з сусідньої Луганської області, які представляють відділення художньої гімнастики ДЮСШ Станиці Луганської та прибули на навчально-тренувальні та оздоровчі збори.

На початку заходу представники регіонального відділення Дмитро Подопригора та Крістіна Русінова в цікавій формі розповіли про історію Олімпійських ігор, про олімпійські символи та досягнення спортсменів Донеччини на олімпійських аренах. А зірковим гостем стала бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Александрова.

Чемпіонка розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, про можливості, які надає спорт як в особистому розвитку, так і в суспільстві.

Юні спортсменки продемонстрували свої досягнення та вміння в показових виступах, а представники Донецької обласної федерації ушу, серед яких були і переможці змагань міжнародного рівня, яскраво привітали наших гостей своїми виступами.

На завершення заходу відбулась фотосесія, кожен учасник отримав подарунки від НОК України та можливість поспілкуватись з чемпіонами.

Поділитись